KM PSP Jaworzno
Statystyka
Interwencje w roku 2020
na dzień 15 stycznia

Pożarów8
Miejscowych zagrożeń11
Alarmów fałszywych4
Razem23

P
MZ
AF
Raporty

XIII Ogólnopolska Piesza Pielgrzymka Strażaków i ich rodzin na Jasną Górę

Poniżej zamieszczamy informację o XIII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Strażaków i ich rodzin na Jasną Górę.

Read more...

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

W związku z obchodami stuletniej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, przed budynkiem Komendy Miejskiej PSP w Jaworznie, miało miejsce uroczyste podniesienie flagi państwowej.

Read more...

Zawody sportowo- pożarnicze OSP z Jaworzna

W dniu 6 października 2018r. w Jaworznie na stadionie Azotanii odbyły się zawody sportowo-pożarnicze szczebla powiatowego. W zawodach udział wzięło 11 drużyn, w tym 5 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Sędzią głównym zawodów był mł. bryg. Paweł Kmak. Zawody rozegrane zostały w następujących konkurencjach: musztra, ćwiczenie bojowe, sztafeta pożarnicza z przeszkodami. Swoją obecnością zawody uświetnili m.in. Prezydent Miasta Jaworzna Pan Paweł Silbert, Zastępca Prezydenta Miasta Jaworzna Pani Monika Bryl, Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Bogdan Jędrocha, Komendant Miejski PSP w Jaworznie bryg. Dariusz Kleszcz. Po zakończeniu zawodów odbyła się również ceremonia wręczenia dokumentów i kluczyków nowo zakupionych pojazdów.

 
Read more...

Burza nad Jaworznem

Po przejściu burzy w nocy z 23 na 24 września odnotowaliśmy 12 interwencji związanych z usuwaniem jej skutków. Były to głównie połamane drzewa oraz konary drzew. Na szczęście obyło sie bez lokalnych podtopień.

 
Read more...

Karambol na drodze S1 w Jaworznie

16 września ok. godz. 22.00. Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Jaworznie otrzymało zgłoszenie o karambolu na drodze S1. W chwili przybycia do zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnej na miejscu panowało silne zadymienie, jego źródłem były palące się pod wiaduktem opony. 

 
Read more...

Message

Koło emerytów

Program wycieczki Trójmiasto + Kanał Elbląski 28-31.V.2020r.

Wyjazd z KM PSP 28.V. godz. 0:00

Zwiedzanie: Zamek Malbork, Gdańsk muzeum II wojny światowej, pomnik stoczniowców, druga brama historyczna ew. sala BHP

 

29.V.

Oliwa, Katedra + koncert organowy, Gdańsk Stare Miasto z wejściówkami do Bazyliki Mariackiej, Dworu Artusa i kościoła św. Brygidy.

Westerplatte, zwiedzanie pola bitwy i warowni nr 1.

 

30.V.

Gdynia, skwer Kościuszki, akwarium Gdyńskie, Muzeum Marynarki Wojennej oraz ORP Błyskawica

Sopot - opera leśna, deptak Monciak i Park Południowy.

 

31.V.

Kanał Elbląski - rejs

Zamek Kwidzyń - zwiedzanie

 

Koszt wyjazdu dla emerytów 700zł, bez ulg 750zł.

Koszt zostaje pomniejszony o dopłatę z KW PSP dla osób uprawnionych o 120zł.

 

 
Walne zebranie członków koła emerytów

 

Przypomina się wszystkim członkom koła o walnym zebraniu, które odbędzie się w drugą sobotę stycznia tj. 11 stycznia 2020 roku o godzinie 10:00.

Na zebraniu będą pobierane składki członkowskie w wysokości 50 zł.

W związku z wycieczką do Trójmiasta i na Kanał Elbląski (28-31 maja 2020r.), na zebraniu będzie zbierana zaliczka na wyjazd w wysokości 150 zł/ osobę.

 
Dzień strażaka

 

Komendant Miejski PSP oraz Zarząd Koła ZEiRP RP nr. 17 zapraszają na spotkanie z okazji "Dnia

Strażaka", które odbędzie się w dniu 15.05.2020 w Mega Pizzy na Starej Hucie o godz. 11:00.

 

 
Spotkanie opłatkowe 13.12.2019r

 

Komendant KM PSP w Jaworznie oraz Zarząd koła nr 17 ZEiRP RP w Jaworznie zaprasza wszystkich emerytów i rencistów na spotkanie opłatkowe w dniu 13 grudnia br. o godzinie 11:00. Spotkanie odbędzie się w Restauracji Mega Pizza (Osiedle Stałe) w Jaworznie.

Prosimy o telefoniczne  potwierdzenie przybycia od dnia 20 listopada na numery telefonów 888-642-446 kol. Tadeusz Michałek lub 696-843-294 kol. Robert Patyk.

 

 

More Articles...

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/accounts/600/40b/public_html/templates/fire-layout/html/com_content/category/blog_links.php on line 6