KM PSP Jaworzno
Statystyka
Interwencje w roku 2019
na dzień 2 października

Pożarów248
Miejscowych zagrożeń585
Alarmów fałszywych99
Razem932

P
MZ
AF
Raporty

XIII Ogólnopolska Piesza Pielgrzymka Strażaków i ich rodzin na Jasną Górę

Poniżej zamieszczamy informację o XIII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Strażaków i ich rodzin na Jasną Górę.

Read more...

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

W związku z obchodami stuletniej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, przed budynkiem Komendy Miejskiej PSP w Jaworznie, miało miejsce uroczyste podniesienie flagi państwowej.

Read more...

Zawody sportowo- pożarnicze OSP z Jaworzna

W dniu 6 października 2018r. w Jaworznie na stadionie Azotanii odbyły się zawody sportowo-pożarnicze szczebla powiatowego. W zawodach udział wzięło 11 drużyn, w tym 5 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Sędzią głównym zawodów był mł. bryg. Paweł Kmak. Zawody rozegrane zostały w następujących konkurencjach: musztra, ćwiczenie bojowe, sztafeta pożarnicza z przeszkodami. Swoją obecnością zawody uświetnili m.in. Prezydent Miasta Jaworzna Pan Paweł Silbert, Zastępca Prezydenta Miasta Jaworzna Pani Monika Bryl, Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Bogdan Jędrocha, Komendant Miejski PSP w Jaworznie bryg. Dariusz Kleszcz. Po zakończeniu zawodów odbyła się również ceremonia wręczenia dokumentów i kluczyków nowo zakupionych pojazdów.

 
Read more...

Burza nad Jaworznem

Po przejściu burzy w nocy z 23 na 24 września odnotowaliśmy 12 interwencji związanych z usuwaniem jej skutków. Były to głównie połamane drzewa oraz konary drzew. Na szczęście obyło sie bez lokalnych podtopień.

 
Read more...

Karambol na drodze S1 w Jaworznie

16 września ok. godz. 22.00. Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Jaworznie otrzymało zgłoszenie o karambolu na drodze S1. W chwili przybycia do zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnej na miejscu panowało silne zadymienie, jego źródłem były palące się pod wiaduktem opony. 

 
Read more...

Message

Koło emerytów

Spotkanie opłatkowe 13.12.2019r

 

Komendant KM PSP w Jaworznie oraz Zarząd koła nr 17 ZEiRP RP w Jaworznie zaprasza wszystkich emerytów i rencistów na spotkanie opłatkowe w dniu 13 grudnia br. o godzinie 11:00. Spotkanie odbędzie się w Restauracji Mega Pizza (Osiedle Stałe) w Jaworznie.

Prosimy o telefoniczne  potwierdzenie przybycia od dnia 20 listopada na numery telefonów 888-642-446 kol. Tadeusz Michałek lub 696-843-294 kol. Robert Patyk.

 

 
Przedstawiciele

Zarząd koła


Prezes - kol. Tadeusz Michałek - tel. 888-642-446
V-ce Prezes - kol. Robert Patyk - tel. 696-843-294
Sekretarz - Krzysztof Buliński
Skarbnik - Grzegorz Piętak
Członek - Danuta Boba

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący - Andrzej Długajczyk
Sekretarz - Artur Nalepka
Członek - Ryszard Gruszka

Członek - Zofia Wójtowicz

 

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Jaworznie w żaden sposób nie ingeruje w zamieszczane treści.

Autorami tekstów są członkowie Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP.